Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

U-RODZINY SOŁTYSA

21 maja 2017r. świętowaliśmy „U-RODZINY SOŁTYSA”.
Sołectwa z Józefowa i Michałowa – Grabiny połączyły siły, żeby wspólnie z Gminą Nieporęt i Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizować imprezę plenerową dla mieszkańców oraz przybyłych gości. Piknik był również okazją do obchodów Dnia Dziecka, dlatego też wiele atrakcji podczas wydarzenia było skierowanych właśnie do dzieci. Sołtysi odnaleźli w sobie dziecięcy pierwiastek i jako gospodarze bawili naszych najmłodszych odbiorców, uczestnicząc razem z nimi w wielu zabawach. Dzieci tego dnia mogły bezpłatnie skorzystać z placu zabaw (dmuchanych zamków, trampolin, zjeżdżalni itp.), zabawić się z klaunem tworzącym piękne rzeczy z balonów oraz zatańczyć z Guciem i Dudusiem.
Na scenie zaprezentowały się zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury oraz jego filii (Karatecy i Kacik z Kątów Węgierskich, Młodzież 50+ ze Stanisławowa Drugiego, Bum Tarara i Piena Voce z Nieporętu i Crazy Girls z Wólki Radzymińskiej) zaśpiewały Józefinki i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Józefowie.
Uczestnicy pikniku mieli okazję wziąć udział w zabawach z nagrodami. Duże emocje wzbudziło m.in. przeciąganie liny.
Gwiazdą wieczoru był zaprzyjaźniony już z naszymi mieszkańcami zespół „Aż po świt”, który grał tak, że nie sposób było stać w miejscu. Najwytrwalsi tancerze nie opuszczali zielonego parkietu…

Umieszczono: 24.05.2017 r., godz. 11.53