Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Tak minęły nam ferie!

W pierwszym tygodniu ferii zimowych prowadziliśmy zajęcia w GOK Nieporęt oraz filiach w Zegrzu Południowym i Stanisławowie Drugim.
Mamy nadzieję, że uczestnicy miło wspominają wszystkie atrakcje. A było ich bez liku! Prócz zajęć plastycznych i teatralnych, wspólnych zabaw, korzystaliśmy z oferty Muzeum Azji i Pacyfiku, Papugarni "Carmen", Galerii "Zachęta" oraz Muzeum Żydów Polskich "POLIN". Dzieciaki nie mogły się doczekać wizyty w kinie, a także zabaw i rywalizacji na kręgielni "Hulakula". W programie zajęć nie mogło zabraknąć spotkania z reprezentantem Straży Gminnej, który przypomniał wszystkim zasady bezpiecznego zachowania się w czasie wolnym. Znaleźliśmy też czas na spacer do jednej z ulubionych przez dzieci restauracji. Szczytowym punktem naszych szaleństw był taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki.

Razem z dziećmi ze Stanisławowa Drugiego podziwialiśmy pokaz iluzji, próbując również swoich sił w roli początkujących magików. Podopieczni Wiesławy Bielskiej odwiedzili też gmach Telewizji, uczestniczyli w warsztatach origami, sprawdzali swe talenty kulinarne i świetnie bawili się sali zabaw "Kiddos".

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego tygodnia zajęć zimowych:
Umieszczono: 12.02.2019 r., godz. 15.46