Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Ach, co to był za piknik!

Jak co roku, mieszkańcy Nieporętu bawili się na pikniku organizowanym przez Radę Sołecką. Tym razem wspominaliśmy lata 50-te i 60-te. Największe przeboje tego okresu przypomniał nam zespół Kapsell.
Do repertuaru z tamtych lat sięgnęli także niektórzy reprezentanci sekcji artystycznych GOK. Dla najmłodszych uczestników wystąpili artyści warszawskich scen muzycznych z iście musicalowym koncertem "Rozśpiewany Disney". Poza tym, na terenie pikniku czekały atrakcje dla dzieci - dmuchana zjeżdżalnia, eurobungee, malowanie buziek, modelowanie balonów i pokazy baniek mydlanych. Ochotnicza Straż Pożarna zapraszała do gaszenia kolorowych uli. Pracownice GOK razem z najmłodszymi malowały kamienie i przygotowywały piękne opaski w grochy - obowiązkowy element garderoby pin'up girls. Panowie z Rady Sołeckiej częstowali kiełbaskami i kaszanką z grilla, panie przygotowały pyszne ciasta i torty. Chętni mogli bezpłatnie skorzystać z rejsów tramwajem wodnym.
Nie zabrakło też amatorów biegania po najsłynniejszej kładce w Polsce. Na zwycięzców w tej konkurencji czekały atrakcyjne nagrody. Podobnie, jak w roku ubiegłym, naszą imprezę wsparło Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Poniżej galeria zdjęć z Pikniku Sołectwa Nieporęt.
Umieszczono: 28.05.2019 r., godz. 16.03