Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnego Kursu Żeglarskiego

Międzyszkolny Ośrodek Kultury nr 2 w Zegrzu Południowym, prowadzi w ramach zajęć pozaszkolnych, żeglarskie szkolenie dzieci i młodzieży.
Zapraszamy dzieci w wieku od 8 lat.

Szkolenie polega na prowadzeniu kursów na patent żeglarza jachtowego oraz pływań turystyczno-rekreacyjnych po Zalewie Zegrzyńskim. Dla najmłodszych dzieci prowadzone są pływania integracyjne wraz z w rodzicami. W okresie jesienno-zimowym prowadzone są zajęcia teoretyczne, zgodne z programem szkolenia na patent żeglarza jachtowego.

Zajęcia te będą prowadzone od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r., w wymiarze 2 godzin tygodniowo. W okresie letnim od maja do października 2020 r., prowadzone są zajęcia praktyczne – pływanie po Zalewie Zegrzyńskim na jachtach żaglowych. Zajęcia praktyczne będą odbywały się w soboty i niedziele w godzinach 09:00-15:00. Zajęcia są bezpłatne.

Zajęcia teoretyczne (kurs na patent żeglarza jachtowego) będą się odbywały w GOK Nieporęt, ul. Dworcowa 9a w terminie, który zostanie ustalony podczas spotkania organizacyjnego. Zajęcia praktyczne będą się odbywać na Zalewie Zegrzyńskim, w soboty i niedzielę w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Nr 2 w Zegrzu Południowym, będą to pływania na jachtach żaglowych, szkoleniowych i turystycznych. Najmłodsi będą pływali z rodzicami.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek, 07 listopada 2019 r., o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieporęcie, ul. Dworcowa 9a.

Informacji dodatkowych udziela p. Ryszard Brona – numer telefonu 608 529 259, kontakt najchętniej po 20-tej.


Umieszczono: 15.10.2019 r., godz. 15.05