Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Plan zajęć

Oferta zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury 2016/2017
Nieporęt ul. Dworcowa 9 a, 22 774 83 26, www.goknieporet.pl
GOK zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie


Poniedziałek
16.00 – 17.00 spotkanie Sekcji III Wieku (spotkania w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca)
17.00 - 18.00 Zespół Pieśni i Tańca, Instruktor Piotr Skawski, akompaniator Piotr Śmiej czak,
                       sala capoeira
19.00 – 20.00 GIMNASTYKA DLA KAŻDEGO, Instruktor Karol Chmiel, sala capoeira
                      

Wtorek
9.00 – 10.00 FUNKCJONALNA MOBILIZACJA – zdrowy kręgosłup
                      Instruktor Magda Kołowska, sala lustrzana
13.00 – 15.00 zespół wokalny „ECHO NIEPORĘTU” Instruktor Grzegorz Orliński
16.00 – 20.00 SEKCJA BRYDŻOWA Instruktor Piotr Błoch, tel. 607 201 122
16.30 – 17.15 NAUKA GRY NA GITARZE Instruktor Marta Brysiacz, gr. I zajęcia dla dzieci od 9 roku życia
17.15 – 18.00 NAUKA GRY NA GITARZE Instruktor Marta Brysiacz, gr. II zajęcia dla młodzieży
                   (uczestnicy muszą posiadać własną gitarę)
18.00 – 20.00 NIEPORĘCKIE STOWARZYSZENIE HISTORYCZNE
                    (spotkania w każdy pierwszy wtorek miesiąca)
18.15 - 19.45 ZAJĘCIA REKREACYJNO SPORTOWE
18.30 – 20.00 ZAJĘCIA WOKALNE (kl.V,VI S.P. i gim.) Instruktor Katarzyna Ignaciuk


Środa
9.00 – 13.00  Klub Integracji Społecznej, sala plastyczna
17.00 – 18.30 ZABAWY TEATRALNO - DRAMOWE DLA DZIECI
                       Instruktor Katarzyna Konwalska (kl.0-III), sala lustrzana
17.00 - 19.00 MISZ-MASZ ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA RODZICÓW I DZIECI
17.00 – 20.00 TEATR OBRZĘDOWY „NIEPORĘCAK”
                       Instruktorzy Bogusława Oksza-Klossi i Katarzyna Ignaciuk
19.00 – 20.00 GIMNASTYKA DLA KAŻDEGO Instruktor Karol Chmiel, sala capoeira

Czwartek
9.00 –  10.00   PILATES (POWER, BALANCE, FLOWING)
                       
Instruktor Magda Kołowska, sala lustrzana
10.00 - 11.00  METABOLIC INTERVAL Instruktor Magda Kołowska, sala lustrzana
13.00 – 15.00 SPOTKANIE KLUBU SENIORA
                      (spotkania w każdy pierwszy czwartek miesiąca), duża sala
16.00 – 20.00 SEKCJA BRYDŻOWA Instruktor Piotr Błoch, tel. 607 201 122
16.30 – 18.30 ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI Instruktor Kamila Kruk
17.00 – 18.00 TANIEC NOWOCZESNY Instruktor Robert Nieznański Art of body,
                      sala lustrzana
18.00 – 20.00 GRUPA TEATRALNA DLA DOROSŁYCH
                       Instruktor Bogusława Oksza – Klossi, duża sala
18.15 - 19.45 ZAJĘCIA REKREACYJNO SPORTOWE

Piątek
17.30 - 19.00 ZAJĘCIA ŻEGLARSKIE Instruktor Ryszard Brona, sala plastyczna
18.00 – 20.00 teatr „STREFA SZEFA” Instruktor Bogusława Oksza – Klossi, duża sala
 
Sobota
9.00 – 10.00  GIMNASTYKA REHABILITACYJNA
                       Instruktor Karol Chmiel, sala capoeira
9.00 - 9.45   NAUKA GRY NA GITARZE Instruktor Marta Brysiacz
9.30 – 11.00 ZAJĘCIA PLASTYCZNE Instruktor Paulina Nowaczyk – Pisarska
                      (zajęcia dla dzieci z kl. IV – VI), sala plastyczna
10.00 – 11.00 ROBOTYKA Instruktor Beata Laudańska (zajęcia dla dzieci z kl.0-III)
10.00 – 11.15 CAPOEIRA Jacek Jacyna, sala capoeira
11.15 – 12.45 ROBOTYKA Instruktor Beata Laudańska (zajęcia dla dzieci z kl. IV – VI)
11.15 – 12.15 ZAJĘCIA PLASTYCZNE Instruktor Paulina Nowaczyk – Pisarska
                     (zajęcia dla dzieci z kl. 0 – III), sala plastyczna
12.15 – 13.45 GOKUŚ – KLUB MALUCHA - zajęcia zawieszone