Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Plan zajęć

                               
                         PLAN ZAJĘĆ

Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie, ul. Dworcowa 9a


Poniedziałek
15.30 – 17.30 Zajęcia teatralno-wokalne
              
  Instruktorzy: Kasia Konwalska i Bogusława Segiet
17.00 – 19.00 Teatr Obrzędowy

               Instruktorzy: Bogusława Oksza-Klossi i Bogusława Segiet
19.00 – 20.00 Warsztaty edukacji twórczej
               Instruktor: Bogusława Oksza-Klossi
19.00 – 20.00 Gimnastyka dla każdego
               Instruktor: Karol Chmiel


Wtorek
13.00 – 15.00 Echo Nieporętu – zespół wokalny
               Instruktor: Grzegorz Orliński
15.00 – 20.00 Sekcja Brydżowa
               Instruktor: Ewa Gwoździńska
18.00 – 20.00 Nieporęckie Stowarzyszenie Historyczne
               (pierwszy wtorek miesiąca)
18.15 – 20.00 Zajęcia Rekreacyjno Sportowe
                Grupa zamknięta


Środa
18.00 – 20.00 Strefa Podmiejska

               Instruktor: Bogusława Oksza-Klossi
19.00 – 20.00 Gimnastyka dla każdego
               Instruktor: Karol Chmiel


Czwartek
13.00 – 15.00 Spotkanie Klubu Seniora
               (pierwszy czwartek miesiąca)
15.00 – 20.00 Sekcja Brydżowa
              Opiekun: Ewa Gwoździńska
16.00 – 18.00 Spotkanie Sekcji III Wieku
               (pierwszy czwartek miesiąca)
16.15 – 17.00 Nauka gry na gitarze - grupa zaawansowana
               Instruktor: Marta Brysiacz
17.00 – 17.45 Nauka gry na gitarze - grupa początkująca
               Instruktor: Marta Brysiacz
17.00 – 19.00 Zajęcia teatralno-dramowe
               Instruktor: Kamila Kruk
17.40 – 18.40 Hip - Hop/Break Dance/Akrobatyka
                Instruktor: Robert Nieznański
18.15 – 20.00 Zajęcia Rekreacyjno Sportowe
                 Grupa zamknięta


Piątek
17.00 – 18.30 Zajęcia żeglarskie
          
     Instruktor: Ryszard Brona
18.00 – 20.00 Strefa Szefa

               Instruktor: Bogusława Oksza Klossi

Sobota
09.00 – 10.00 Gimnastyka dla każdego

               Instruktor: Karol Chmiel
09.30 – 11.00 Zajęcia plastyczne – dzieci z klas IV – VI
               Instruktor: Paulina Nowaczyk Pisarska
10.00 – 11.15 Capoeira
              Instruktor: Jacek Jacyna
10.15 – 11.45 Robotyka – WEDO wiek 6-7 lat i 9:00 - 10:00 Robotyka - DUPLO 4 - 5 lat
              Opiekun: Beata Laudańska (nr tel. 501 018 018)                
              Prowadzimy rekrutację do obu grup. Minimalna liczba uczestników 6 osób