Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

U-Rodziny Sołtysa oraz Gminny Dzień Dziecka

W tym roku U-Rodziny Sołtysa zadedykowane były wszystkim dzieciom zarówno tym najmniejszym jak i tym nieco starszym… Nie zabrakło świetnej zabawy, pięknej pogody i pysznego jedzenia.
O godzinie 15.00 Anna Wenerska wraz grupą maluchów porwała wszystkich zgromadzonych do energetycznej Zumby. Zaraz potem dzieci zabawiał klaun Lolo i jego urocze pieski.

Filie Ośrodka Kultury w Nieporęcie przygotowały bogaty program artystyczny, w którym nie zabrakło tańca zarówno tego klasycznego jak i hip-hopu. Sekcje z Beniaminowa, Katów i Wólki prezentowały swoje umiejętności wokalne. Wśród wykonawców zaprezentowała się również grupa wokalna ze Stanisławowa Drugiego – Młodzież 50+.
Nie sposób nie wspomnieć również o występach najmłodszych artystów ze SP w Józefowie oraz o porywającym występie Józefinek, które zgromadziły rzeszę wiernych słuchaczy. Na scenie pięknym paniom towarzyszył Michał Osmycki.

Na U-Rodzinach Sołtysa jak już zostało wspomniane nie zabrakło bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych. Największą popularnością cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie wodne kule i malowanie buziek. Kolejka do nich nie malała nawet na minutę.

W trakcie festynu zastępca wójta pani Alicja Sokołowska wręczyła puchary i wyróżnienia za rozegrany kilka godzin wcześniej Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nieporęt.
Atrakcji dopełniły konkursy samorządowe, największym zainteresowaniem cieszył się konkurs na sołtysa roku, który polegał na odnalezieniu jak największej liczby orzechów ukrytych w… sianie.
Wieczorny blok koncertowy mocnym rockowym brzmieniem otworzył zespół Parafrazers.
Piknik zakończyły zaś w rytmie disco panie z zespołu CamaSutra.

Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorom firmie Grodno S.A. oraz Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., który w gminie Nieporęt prowadzi ważne inwestycje gazowe dla zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego kraju.

GOK NieporętUmieszczono: 03.06.2015 r., godz. 11.52