Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Warsztaty wokalne

Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty wokalne
Na zajęciach będziemy doskonalić muzykalność uczestników, rozwijać ich warsztat wokalny, uczyć się świadomego oddechu i pracy z ciałem, wspierać kreatywność, wyobraźnię i swobodę wypowiedzi. Będziemy wieloaspektowo zajmować się głosem i oddechem, nie tylko w kontekście śpiewu ale także mowy. Nauczymy się czerpać przyjemność z tak podstawowych czynności jakimi są oddech i wytworzenie dźwięku.

Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona.
Nieporęt 22 774 83 26
Beniaminów 517 873 260
Kąty Węgierskie 692 071 097
Wólka Radzymińska 605 284 621
Zegrze Południowe 501 330 484

Kilka słów o prowadzącej:
Kasia Miętek - studiowała muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła muzykoterapię na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kształcenie głosu i mowy na SWPS. Stale rozwija się i szkoli. Śpiewa odkąd pamięta, a intensywnie kształci się w tej dziedzinie od przeszło 10 lat.
Traktuje muzykę i śpiew bardzo osobiście, jest to jej życiowa energia. Muzyka jako uniwersalny język, pozwala nawiązać relacje z ludźmi, niezależnie od ich wieku, poglądów czy pochodzenia. Śpiew staje się platformą komunikacji i ekspresji emocjonalnej, nawet jeśli język pozostaje niezrozumiały. Dzięki temu jesteśmy w stanie w ten sposób wyrazić swoje emocje, uczucia i doświadczenia, które są często niewyrażalne słowami.
Jest osobą pełną zaangażowania i pasji, którą chętnie zaraża innych. Nie boi się wyzwań. W pracy z drugim człowiekiem niczego nie ocenia i nie narzuca. Stara się stworzyć atmosferę sprzyjającą nieskrępowanej ekspresji, tak by w sposób przyjazny i ciekawy przekazywać wiedzę i umiejętności.
Serdecznie zapraszamy!

Umieszczono: 22.09.2020 r., godz. 16.57