Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Jarmark Bożonarodzeniowy - nasza relacja

Drugi Jarmark Bożonarodzeniowy za nami.
Już po raz drugi mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na nasz Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się 11 grudnia 2022 r. na Placu Wolności w Nieporęcie.
Podczas jarmarku, Gminny Ośrodek Kultury zadbał o to, aby każdy kto nas odwiedził mógł się rozgrzać, przygotowaną przez nasz zespół zimową herbatą i skosztować przepysznych ciasteczek.
Pojawił się również długo wyczekiwany i zawsze radośnie witany Św. Mikołaj, który zachęcał, nie tylko dzieci, do napisania listu. Pomocnicy Mikołaja prowadzili elfowe konkursy z nagrodami i wykonywali świąteczne brokatowe tatuaże, a listy do Świętego można było wrzucać do specjalnie przygotowanej na tę okoliczność skrzynki pocztowej.
Stanęła również świąteczna fotobudka, w której każdy mógł sobie zrobić świąteczne zdjęcie z rodziną, przyjaciółmi lub ze Świętym Mikołajem,.
Nie zabrakło również życzeń dla mieszkańców od Wójta Gminy Nieporęt Pana Macieja Mazura oraz uroczystego rozpalenia choinki przed Urzędem Gminy.
Pięknie zaśpiewał też dla nas chór „Tobie Śpiewam” składający się z utalentowanych mieszkańców naszej gminy.
Na zakończenie Jarmarku Bożonarodzeniowego wystąpił Krakowski Teatr Uliczny – Scena Kalejdoskop z korowodem „Jasełka na wysokości”, czyli bożonarodzeniowym happeningiem nawiązującym do dawnych tradycji kolędniczo jasełkowych.
Dziękujemy naszym sponsorom za udzielone wsparcie: firmie STAL SERVICE, firmie Bericap Polska, firmie Lantmännen Unibake oraz firmie BRACIA.eu.

Umieszczono: 21.12.2022 r., godz. 15.36