Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Czwarty tydzień GAZ-SYSTEM S.A. z Akcją Lato

w Nieporęcie
W poniedziałek 17 sierpnia w Kompleksie Rekreacyjnym Pilawa-Nieporęt zrobiło się gwarno i ruchliwie, bo ruszyła-pełną parą Olimpiada Sportowa. W pierwszym dniu uczestnicy zmagali się w i na wodzie wodzie. Serdecznie dziękujemy ekipie Między Żaglami, za przeprowadzenie konkurencji żeglarskich.
Wtorek upłynął na konkurencjach podniebnych w Parku Linowym Radocha. Oprócz wspinaczki były również zawody sprawnościowe zorganizowane na terenie parku oraz zawody przygotowane przez Koło Wędkarskie nr 30 w Białobrzegach.
Super zabawę zapewnił dzieciom w środowe przedpołudnie LSurf. Dzieci ścigały się w wodzie, w kajaku, na deskach i na lądzie.
Czwartek był dniem  dyscyplin z założenia lekkoatletycznych. Takiej mnogości dyscyplin nie znajdziemy na żadnej Olimpiadzie. To był istny "festiwal kreatywności" i to punktowany...
Olimpiada Olimpiadą, ale wiadomo, że cóż by to była za Olimpiada bez medali, dyplomów i oczywiście nagród. Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom, którzy do końca nie dawali się swoim rywalom. Specjalne uściski dla laureatów nagrody specjalnej " Najwytrwalsi wśród małych"- Oliwki i Szymka. Serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi Kostro, który zapewnił grillowy poczęstunek dla wszystkich uczestników Olimpiady.
Umieszczono: 24.08.2015 r., godz. 10.06